Na sen

Ekipa „Beverly Hills 90210” spotka się jesienią w komplecie. Zabraknie tylko Dylana…

Gdybym tylko mieszkała w Stanach, już zacierałabym rączki, planując wyprawę na Florydę. Wycieczka na tegoroczny 90s Con przerasta jednak moje możliwości, więc imprezę śledzić będę online. Największy zjazd absolwentów West Beverly Hills High School od lat odbędzie się w dniach 15-17 września 2023 roku. W ciemno obstawiam, że Tampa przeżyje w ten weekend prawdziwy najazd fanów kultowej ekipy lat 90.

Gwiazdy „Beverly Hills 90210” postanowiły nie trzymać swoich fanów długo w niepewności i już jakiś czas temu ogłosiły w mediach społecznościowych, że uświetnią swoją obecnością tegoroczny 90s Con. Informacje te pojawiły się również na oficjalnej stronie wydarzenia. Fani serialu i nieodżałowanych lat 90. będą mieli okazję spotkać się w ten weekend z całą siódemką. Swoją obecność potwierdzili bowiem nie tylko Tori Spelling, Jennie Garth, Gabrielle Carteris, Ian Ziering, Jason Priestley i Brian Austin Green, ale również walcząca z rakiem piersi, moja dzielna i piękna Brenda – Shannen Doherty.

Ostatnie takie spotkanie paczki z Beverly Hills miało miejsce w 2016 roku, ale zabrakło na nim właśnie Shannen. Zmarły w 2019 roku Luke Perry we wzruszający sposób przyznał wtedy, że bardzo mu jej brakuje, trzyma za nią kciuki, a jej wkład w sukces serialu trudno przecenić. W tym roku ekipa z West Beverly skieruje zapewne wiele ciepłych myśli i słów właśnie w stronę odtwórcy roli Dylana.

Aktorzy z „Beverly Hills 90210” w ostatnich latach intensywniej pielęgnują pamięć o kultowym serialu i wychodzą naprzeciw współczesnym czterdziestolatkom – najwierniejszym fanom serii. W 2019 roku premierę miał reboot serialu „BH90210”, w którym cała siódemka zagrała…samych siebie, uhonorowała zmarłego Luke’a i dała fanom nadzieję na kolejne projekty. Jennie i Tori wciąż intensywnie pracują nad swoim podcastem „9021OMG”, w którym regularnie serwują fanom ciekawostki z długoletniej pracy na planie, a Brian, Ian i Jason regularnie organizują spotkania z wielbicielami. Tegoroczny zjazd absolwentów w Tampie na Florydzie będzie jednak wyjątkowy, nic dziwnego więc, że bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki, choć za spotkania i zdjęcia z gwiazdami trzeba przecież sporo zapłacić.

Wszystkie informacje o wydarzeniu znajdziecie na oficjalnej stronie 90s Con. Nie piszcie mi jednak, jeśli wybieracie się na Florydę. Nie wybaczę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *